×

Soru & Cevap

Otelimizin karşısında bahçeden yürüyerek geçebileceğiniz bay bayan ayrı kaplıca havuzu bulunmaktadır. Kaplıca havuzu otelde konaklayanlar için ücretsizdir ancak sağlık açısından kaplıca havuzuna 10 yaşından küçüklerin girmesine müsaade edilmemektedir. Çocuklara özel havuzumuz bulunmamaktadır.

Otelimizde hamam ve spor salonu bulunmamaktadır. Ancak hamam tarzında aileye özel termal vardır. Otelimizde aileye özel sauna da bulunmaktadır. Aileye özel termal ücretlidir. Aileye özel sauna ücretsizdir. Her ikisinde de rezervasyon gereklidir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0 264 4210020 den dahili 3550 yi arayabilirsiniz.

Otelimizin standart odalarında küvet, suit ve apart odalarında jakuzi bulunmaktadır. Tüm odalarımızda kaplıca suyu kullanılabilmektedir. Küvet ve jakuziler 1 kişiliktir.

Kahvaltımız her gün 07.00 – 10.30 saatleri arasında açık büfe olarak verilmektedir. Öğle yemeğimiz her gün 13.00 – 15.00 saatleri arasında fiks menü olarak verilmektedir. Akşam yemeğimiz Cuma ve Cumartesi akşamları 19.00 – 21.00 saatleri arasında açık büfe olarak verilmektedir. Ramazan bayramı, Kurban bayramı ve Ocak-Nisan-Kasım okul tatillerinde de akşam yemeklerimiz açık büfe olarak verilmektedir.

Her şey dahil sistemimiz yoktur. Yarım pansiyon veya tam pansiyon konaklama hizmeti vermekteyiz.  Yarım Pansiyona akşam yemeği ve kahvaltı dahildir. Tam pansiyona akşam yemeği, kahvaltı ve öğle yemeği dahildir.

Her gün 11.00 – 23.00 saatleri arasında lobide coffee break (Çay, neskafe, bitki çayı, su) ikramımız self servis olarak verilmektedir.

Yılın belli günleri kampanyalar yapılmaktadır. Kampanyalarımızı otelin sosyal medya (Facebook, Instagram, Twitter, Google) hesaplarından ve web sayfasından takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0 264 4210020 den dahili 3550 yi arayabilirsiniz.

Otelimizin içinde çocuk oyun alanı ve bahçesinde çocuk parkı bulunmaktadır. Çocuklar ebeveynlerinin gözetiminde buralarda hoş vakit geçirebilir.

Standart odalarımız 2 kişiliktir. Ancak istenirse odaya 1 adet tek kişilik yatak ve 1 adet bebek yatağı koyularak en fazla 4 kişilik oda hazırlanabilir. Suit odalarımız 2 kişiliktir. Ancak istenirse odaya 2 adet tek kişilik yatak ve 1 adet bebek yatağı koyularak en fazla 5 kişilik oda hazırlanabilir. Apart odalarımız 2 kişiliktir. Ancak istenirse odaya 2 adet tek kişilik yatak ve 1 adet bebek yatağı koyularak en fazla 5 kişilik oda hazırlanabilir.

Giriş günü saat 14.00 den itibaren odalara giriş ve çıkış günü saat 12.00 ye kadar odalardan çıkış yapabilirsiniz. Erken giriş ve geç çıkış talebinizi otelimizin müsaitlik durumuna göre cevaplandırabiliriz. Giriş günü ve çıkış günü otelimizin lobby sini gün boyu kullanabilirsiniz.

Asset 1