×

Soru & Cevap

Otelimizin standart odalarında küvet, suit ve apart odalarında jakuzi bulunmaktadır. Tüm odalarımızda kaplıca suyu kullanılabilmektedir. Küvet ve jakuziler 1 kişiliktir.

Otelimizin karşısında bahçeden yürüyerek geçebileceğiniz bay bayan ayrı kaplıca havuzu bulunmaktadır. Kaplıca havuzu otelde konaklayanlar için ücretsizdir ancak sağlık açısından kaplıca havuzuna 10 yaşından küçüklerin girmesine müsaade edilmemektedir. Çocuklara özel havuzumuz bulunmamaktadır.

Otelimizde hamam ve spor salonu bulunmamaktadır. Ancak hamam tarzında aileye özel termal vardır. Otelimizde aileye özel sauna da bulunmaktadır. Aileye özel termal ücretlidir. Aileye özel sauna ücretsizdir. Her ikisinde de rezervasyon gereklidir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0 264 4210020 den dahili 3550 yi arayabilirsiniz.

Kahvaltımız her gün 07.00 – 10.30 saatleri arasında açık büfe olarak verilmektedir. Öğle yemeğimiz her gün 13.00 – 15.00 saatleri arasında fiks menü olarak verilmektedir. Akşam yemeğimiz Cuma ve Cumartesi akşamları 19.00 – 21.00 saatleri arasında açık büfe olarak verilmektedir. Ramazan bayramı, Kurban bayramı ve Ocak-Nisan-Kasım okul tatillerinde de akşam yemeklerimiz açık büfe olarak verilmektedir.

Standart odalarımız 2 kişiliktir. Ancak istenirse odaya 1 adet tek kişilik yatak ve 1 adet bebek yatağı koyularak en fazla 4 kişilik oda hazırlanabilir. Suit odalarımız 2 kişiliktir. Ancak istenirse odaya 2 adet tek kişilik yatak ve 1 adet bebek yatağı koyularak en fazla 5 kişilik oda hazırlanabilir. Apart odalarımız 2 kişiliktir. Ancak istenirse odaya 2 adet tek kişilik yatak ve 1 adet bebek yatağı koyularak en fazla 5 kişilik oda hazırlanabilir.

Otelimizin içinde çocuk oyun alanı ve bahçesinde çocuk parkı bulunmaktadır. Çocuklar ebeveynlerinin gözetiminde buralarda hoş vakit geçirebilir.

Her şey dahil sistemimiz yoktur. Yarım pansiyon veya tam pansiyon konaklama hizmeti vermekteyiz. Yarım Pansiyona akşam yemeği ve kahvaltı dahildir. Tam pansiyona akşam yemeği, kahvaltı ve öğle yemeği dahildir.

Asset 1